Boyama

Kullanıcı Oyu:  / 3
En KötüEn İyi 

Bilindiği üzere, güç ve dağıtım transformatörleri trafo köşklerinin içerisindeki hayati önem taşıyan ve pahalı elemanlardır. Düzgün bakım sayesinde bu elemanlar, özellikle de soğutma sisteminine ait elemanların doğru bakımı sayesinde, verimli ve istenen aralıkta çalışmayı sürdürebilir. Trafo kazanlarında müşteri istekleri ve boyama tesisimizin önerileri doğrultusunda ürünleriniz için en ideal boyama şekli ve malzemelerine karar vererek %100 kaplanmış, korozyona karşı dayanıklı yüzeyler elde etmekteyiz.

Akıtma boya tekniği trafo kazanlarında en yaygın şekilde kullanılan yöntem olup dalgaduvarlar, termometre cepleri, bushing bağlantı noktaları, maşonlar vb. aksamların tam olarak kaplanmasına izin vermektedir. Ayrıca kazanın iç yüzeyi de boyanarak en sağlıklı yüzey koruma uygulaması yapılabilmektedir. 

Okuyan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. sektöründe fark yaratan anlayışı ile sizlere kumlama, çinko kaplama ve boyama işlemlerini entegre ederek  sunmaktadır. Normal yollarla boyanmış trafo kazanlarına göre kumlanarak boyanmış kazanlar daha uzun ömürlü olmaktadır.

Ortalama 100µ kalınlıkta boyanmış bir trafo kazanı ideale yakın bir korozyon koruma sistemine sahip olmaktadır.

Language

Bizden Haberler

Kurulduğu günden bugüne, birçok başarılı projeye imza atan Okuyan Metal Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., tecrübe, bilgi ve ticaret ahlakını 2013 yılı itibariyle trafo kazanı, dalga duvar ve radyatör üretiminde sizlere sunmaktadır.

Fabrika adresimiz:
Keresteciler Sanayi Sitesi 1.Cadde No:69-71
Saray-Kazan-ANKARA

Telefon:
0 312 815 3107

Faks:
0 312 815 3108

Site İçi Arama

Okuyan Metal Ltd.Şti.

Birçok başarılı projeye imza atan Okuyan Metal tecrübe, bilgi ve ticaret ahlakını trafo kazanı, dalga duvar ve radyatör üretiminde sizlere sunmaktadır.

Kataloğumuzu İndirin

Okuyan Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin 2013 yılı ürün ve hizmet kataloğunu bilgisayarınıza indirmek için lütfen tıklayın.

Bize Ulaşın

Adres: Keresteciler Sanayi Sitesi 1.Cadde No:69-71
Saray-Kazan-ANKARA
Telefon: 0 312 815 3107
Fax: 0 312 815 3108
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.