Hakkımızda

Kullanıcı Oyu:  / 4
En KötüEn İyi 

Kurulduğu günden bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmış olan Okuyan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti., tecrübe, bilgi ve ticaret ahlakını trafo kazanı, dalga duvar ve radyatör üretiminde sizlere sunmaktadır. Firmamız yüksek kaliteye sahip son teknoloji ürünlerin kullanıldığı üretim tesisinde müşteri memnuniyeti odaklı üretim yapmaktadır.

Okuyan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak üretim ilkelerimiz;

  • İş ve işçi güvenliği
  • Toplam kalite yönetimi
  • Müşteri memnuniyeti
  • İlkeli ticaret
  • Ar&Ge çalışmaları
  • İnsan kaynakları yönetimi

Okuyan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin birinci önceliği üretim esnasında çalışanların sağlığı ve güvenliğidir. Gerekli risk analizleri, iş akış planları ve personel eğitimleri ile hem iş güvenliği hem de kaliteli ürün üretimi hedeflenmektedir. Kaliteli üretimin tabii sonucu ise ürün güvenliğidir. Ayrıca üretim tesisinde doğa dostu bütün tedbirleri alan Okuyan, sınıfının en verimli ekipmanlarını kullanarak enerji verimliliği konusundaki hassasiyetini de göstermektedir.

Okuyan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi etrafında tesis ettiği alanında tecrübeli ve dinamik kadrosu, ticaret ahlakı ve Ar&Ge destek programı sayesinde her alanda öncü bir şirket olma idealine doğru hızla ilerlemektedir.

3000 m2 üretim alanı ve branşında uzman teknik kadrosu ile hizmet vermekte olan Okuyan Metal San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin başlıca hizmet verdiği alanlar şunlardır:

Language

Bizden Haberler

Kurulduğu günden bugüne, birçok başarılı projeye imza atan Okuyan Metal Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti., tecrübe, bilgi ve ticaret ahlakını 2013 yılı itibariyle trafo kazanı, dalga duvar ve radyatör üretiminde sizlere sunmaktadır.

Fabrika adresimiz:
Keresteciler Sanayi Sitesi 1.Cadde No:69-71
Saray-Kazan-ANKARA

Telefon:
0 312 815 3107

Faks:
0 312 815 3108

Site İçi Arama

Okuyan Metal Ltd.Şti.

Birçok başarılı projeye imza atan Okuyan Metal tecrübe, bilgi ve ticaret ahlakını trafo kazanı, dalga duvar ve radyatör üretiminde sizlere sunmaktadır.

Kataloğumuzu İndirin

Okuyan Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin 2013 yılı ürün ve hizmet kataloğunu bilgisayarınıza indirmek için lütfen tıklayın.

Bize Ulaşın

Adres: Keresteciler Sanayi Sitesi 1.Cadde No:69-71
Saray-Kazan-ANKARA
Telefon: 0 312 815 3107
Fax: 0 312 815 3108
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.